Články

Nadělujeme Pandora náramky pod stromeček


Vánoční dárek pro objednávky uzavřené v prosinci v min. hodnotě 3.000 Kč - Pandora náramek! Náramky jsou k dispozici ve dvou provedeních. Akce je platná pro objednávky uzavřené v období 01.12. - 31.12.2023 či do vyprodání zásob.
[ celý článek ]

Pandora přechází na zelenou


Pandora Group je lídrem na trhu se šperky. Jedná se o největšího prodejce a zároveň i výrobce módních doplňků. Na výrobu stříbrných korálků, náramků a dalších šperků spotřebují ročně kolem 340 tun stříbra a 300 kg zlata.
[ celý článek ]

Doručování zásilek během výjimečného stavu


Vážení zákazníci, s ohledem na události posledních dnů, bychom Vás rádi informovali o aktuální situaci při vyřizování Vašich objednávek.  Objednávky pro Vás vyřizujeme ve standardním režimu, provoz našeho e-shopu není nijak omezen.
[ celý článek ]

Black Friday nákupní šílenství začíná


Černý pátek, nebo-li Black Friday, je svátkem nakupování, jenž v posledních letech narůstá na oblibě i v Čechách. Historie Černého pátku se datuje již od 19. století v USA během velké hospodářské krize.
[ celý článek ]

Rozdáváme přívěsky Pandora


Potěšte sama sebe nebo své blízké originálním dárkem. Nakupte produkty v min. hodnotě 2000,- a vyberte si stříbrný přívěsek Pandora či ocelový korálek Morellato, jenž od nás obdržíte jako dárek. Stříbrné korálky jsou kompatibilní s náramky Pandora, Morellato a Trollbeads.
[ celý článek ]

Oslavte s námi 7. narozeniny


Prosím fanfáry... Slavíme již 7. narozeniny. Narozeniny jsme se rozhodli oslavit ve velkém stylu. Na narozeninovou párty je zván každý. Jelikož bez Vás a Vaší podpory bychom zde sedm let nebyly, rádi bychom se s Vámi podělili o naší radost.
[ celý článek ]

Nový koncept Pandora značky


Pandora každých 5 let obměňuje svůj celkový koncept komunikace značky. Letos představila nový koncept, jenž bude provázet značku Pandora v sladkém šedo-růžovém designu. Postupem času se bude měnit i výzdoba všech prodejen Pandora.
[ celý článek ]

Jak se ujistit, že můj Pandora šperk je originál?


Pandora je jedním z nejznámnějších prodejců stříbrných náramků s konceptem navlékacích korálků. Díky ohromnému úspěchu, kterému se šperky Pandora těší v několika posledních letech, se i několik dalších šperkařských firem začalo věnovat výrobě charakteristických korálků s velkým otvorem.
[ celý článek ]

Pandora kolekce babí léto 2019


Léto je již v plném proudu a jeho konec se neúprosně blíží. Před nástupem uplakaného podzimu budeme mít šanci užít si posledních teplých dnů. Toto období se lidově nazývá babí léto. Babí léto přináší pohlazení slunečními paprsky během dne a lehké mrazíky v nočních hodinách.
[ celý článek ]

Korálky Pandora - ukončení výroby 2019


Tak jako každý rok Pandora ukončila výrobu pro celou řadu korálků, prstýnků a náramků ze starších kolekcí. Největším překvapením je ukončení výroby elegantní kolekce Essence, jenž je nově nahrazená kolekcí Reflexions.
[ celý článek ]