Články

Rozdáváme přívěsky Pandora


Potěšte sama sebe nebo své blízké originálním dárkem. Nakupte produkty v min. hodnotě 2000,- a vyberte si stříbrný přívěsek Pandora či ocelový korálek Morellato, jenž od nás obdržíte jako dárek. Stříbrné korálky jsou kompatibilní s náramky Pandora, Morellato a Trollbeads.
[ celý článek ]

Oslavte s námi 7. narozeniny


Prosím fanfáry... Slavíme již 7. narozeniny. Narozeniny jsme se rozhodli oslavit ve velkém stylu. Na narozeninovou párty je zván každý. Jelikož bez Vás a Vaší podpory bychom zde sedm let nebyly, rádi bychom se s Vámi podělili o naší radost.
[ celý článek ]

Nový koncept Pandora značky


Pandora každých 5 let obměňuje svůj celkový koncept komunikace značky. Letos představila nový koncept, jenž bude provázet značku Pandora v sladkém šedo-růžovém designu. Postupem času se bude měnit i výzdoba všech prodejen Pandora.
[ celý článek ]

Jak se ujistit, že můj Pandora šperk je originál?


Pandora je jedním z nejznámnějších prodejců stříbrných náramků s konceptem navlékacích korálků. Díky ohromnému úspěchu, kterému se šperky Pandora těší v několika posledních letech, se i několik dalších šperkařských firem začalo věnovat výrobě charakteristických korálků s velkým otvorem.
[ celý článek ]

Pandora kolekce babí léto 2019


Léto je již v plném proudu a jeho konec se neúprosně blíží. Před nástupem uplakaného podzimu budeme mít šanci užít si posledních teplých dnů. Toto období se lidově nazývá babí léto. Babí léto přináší pohlazení slunečními paprsky během dne a lehké mrazíky v nočních hodinách.
[ celý článek ]

Korálky Pandora - ukončení výroby 2019


Tak jako každý rok Pandora ukončila výrobu pro celou řadu korálků, prstýnků a náramků ze starších kolekcí. Největším překvapením je ukončení výroby elegantní kolekce Essence, jenž je nově nahrazená kolekcí Reflexions.
[ celý článek ]

Dárek k objednávce - stříbrné náušnice


Oslavte příchod slunečných jarních dnů. Potěšte sebe sama nebo své blízké elegantními náušnicemi s květinovými motivy. Stříbrné náušnice jako DÁREK! Ke každé objednávce v min. hodnotě 2.000 Kč obdržíte stříbrné náušnice dle Vašeho výběru za symbolickou 1,-.
[ celý článek ]

Objevte kouzlo oslňující kolekce Pandora Reflexions


Koncem roku 2018 vstoupila na trh nová kolekce značky Pandora s názvem Reflexions. Celá kolekce je vytvořena v mnohem více dekorativnějším a současnějším stylu než tradiční Pandora šperky. Může se tedy zdát, že má o něco blíže k mladším příznivcům této značky, ovšem nenechte se mýlit.
[ celý článek ]

Valentýnská kolekce Pandora 2019


S příchodem Nového roku jsme vždy plní energie a nadšení a doufáme, že bude, pokud možno, zase o něco lepší než byl ten předcházející. Dáváme si všelijaká předsevzetí, snažíme se pozitivně namotivovat. Než se nadějeme, je před námi měsíc únor a s ním i svátek všech zamilovaných - sv.
[ celý článek ]

Prodejny Pandora Praha


Šperky PANDORA se prodávají již ve 23 obchodech v celé České republice. Největší zastoupení prodejen je samozřejmě v Praze, ovšem díky vysoké oblibě této značky dochází k postupnému nárůstu i do ostatních měst.
[ celý článek ]