Články

Nová kolekce dětských náušnic od Cutie Jewellery


Pokud Vám česká značka Cutie Jewellery prozatím příliš neříká a přitom máte doma malé princezny, zbystřete svou pozornost. Je tu nová kolekce dětských náušnic navržena právě pro naše nejmenší, nicméně své zde najdou i mladé slečny.
[ celý článek ]

Rozdáváme náramky Pandora


Vánoční dárek pro objednávky uzavřené v prosinci v min. hodnotě 3.000 Kč - Pandora náramek! Náramky jsou k dispozici ve dvou velikostech a třech barevných provedeních.
[ celý článek ]

Kouzlo perel


Perla vzniká v ulitě měkkýšů a je tvořena především z uhličitanu vápenatého a bílkovin. Měkkýš začne vytvářet perlu v okamžiku, kdy dojde k vniknutí cizího předmětu do jeho schránky. Nejčastěji se jedná o zrnko písku, které měkkýš začne obalovat tenkými vrvami perleti a to je počátek vzniku perly.
[ celý článek ]

Korálková mánie


Korálky… to musí být láska na první pohled. Všechny ty velké a malé kuličky vyrobené ze dřeva, plastu nebo skla s dírkou uprostřed jsou stálicemi několika staletí. V dětství jsme si spolu s kamarádkami vyráběli první náramky přátelství. Později jsme se pokoušely o složitější kreace.
[ celý článek ]

Dárek k objednávce - stříbrný korálek Pandora


Stříbrný korálek pro Pandora náramek jako DÁREK! Ke každé objednávce v min. hodnotě 2.000 Kč obdržíte stříbrný korálek kompatibilní s náramky Pandora, Morellato a Trollbeads dle Vašeho výběru za 1,-.
[ celý článek ]

Jak se vyrábí šperky Pandora?


V České republice žije jen málo žen, které nevlastní žádný náramek či jiný šperk od Pandory. A ženu, která o Pandoře ještě vůbec neslyšela, bychom snad vůbec nenašli. Nyní je léto a díky krátkým rukávům se stříbrné náramky třpytí všude.
[ celý článek ]

Příběh značky Pandora


Kde se vzala, tu se vzala, najednou je všude. Šperkařské značky jako Cartier nebo Tiffany jsou stálicemi na hvězdném nebi, avšak najednou jim konkuruje kdysi neznámá značka Pandora.
[ celý článek ]

Pandora kolekce ke dni Matek I.


Ve světě je již kolekce ke Dni matek v prodeji, ale v Čechách si ještě pár dní musíme počkat. Takže pro všechny, které právě neplánují výlet do blízkého Německa či Rakouska, přináším menší ochutnávku novinek, na které se můžeme těšit. Letos na sebe Pandora může být skutečně hrdá.
[ celý článek ]

Pandora kolekce ke dni Matek - Disney


Ještě než se přesune k dalším šperků, které si Pandora připravila na Den matek, měla bych se zmínit o Disney kolekci. Velkou novinkou je medailón ve tvaru Mickeyho profilu. Další úžasnou novinkou je korálek Mickeyho, který nese ohromné rudé srdce.
[ celý článek ]

Ochutnávka Valentýnské kolekce Pandora 2018


Mnozí z nás se ještě nesmířili s koncem roku 2017, a už je tu rok 2018. Spolu s ním přichází svátek všech zamilovaných sv. Valentýn. Ať už patříte mezi příznivce často odsuzovaného svátku, který se k nám dostal od západních kolegů, nebo preferujete čtení Máchova Máje na 1.
[ celý článek ]