Články

Korálky Pandora - ukončení výroby 2019


Tak jako každý rok Pandora ukončila výrobu pro celou řadu korálků, prstýnků a náramků ze starších kolekcí. Největším překvapením je ukončení výroby elegantní kolekce Essence, jenž je nově nahrazená kolekcí Reflexions.
[ celý článek ]

Dárek k objednávce - stříbrné náušnice


Oslavte příchod slunečných jarních dnů. Potěšte sebe sama nebo své blízké elegantními náušnicemi s květinovými motivy. Stříbrné náušnice jako DÁREK! Ke každé objednávce v min. hodnotě 2.000 Kč obdržíte stříbrné náušnice dle Vašeho výběru za symbolickou 1,-.
[ celý článek ]

Objevte kouzlo oslňující kolekce Pandora Reflexions


Koncem roku 2018 vstoupila na trh nová kolekce značky Pandora s názvem Reflexions. Celá kolekce je vytvořena v mnohem více dekorativnějším a současnějším stylu než tradiční Pandora šperky. Může se tedy zdát, že má o něco blíže k mladším příznivcům této značky, ovšem nenechte se mýlit.
[ celý článek ]

Valentýnská kolekce Pandora 2019


S příchodem Nového roku jsme vždy plní energie a nadšení a doufáme, že bude, pokud možno, zase o něco lepší než byl ten předcházející. Dáváme si všelijaká předsevzetí, snažíme se pozitivně namotivovat. Než se nadějeme, je před námi měsíc únor a s ním i svátek všech zamilovaných - sv.
[ celý článek ]

Prodejny Pandora Praha


Šperky PANDORA se prodávají již ve 23 obchodech v celé České republice. Největší zastoupení prodejen je samozřejmě v Praze, ovšem díky vysoké oblibě této značky dochází k postupnému nárůstu i do ostatních měst.
[ celý článek ]

Pandora přívěsek pro Čínský Nový rok 2019


Čínský Nový rok 2019 (nebo-li také Svátky jara) začíná a zatímco v Číně a jihovýchodní Asii probíhají velkolepé oslavy, Pandora přichází s novou kolekcí na počest právě tohoto významného tradičního čínského svátku.
[ celý článek ]

Nová kolekce dětských náušnic


Pokud Vám česká značka Cutie Jewellery prozatím příliš neříká a přitom máte doma malé princezny, zbystřete svou pozornost. Je tu nová kolekce dětských náušnic navržena právě pro naše nejmenší, nicméně své zde najdou i mladé slečny.
[ celý článek ]

Rozdáváme náramky Pandora


Vánoční dárek pro objednávky uzavřené v prosinci v min. hodnotě 3.000 Kč - Pandora náramek! Náramky jsou k dispozici ve dvou velikostech a třech barevných provedeních.
[ celý článek ]

Kouzlo perel


Okouzlili Vás perlové šperky svou nadčasovou elegancí? Kouzlo perel lidstvo obdivuje již od dávnověku. Perly symbolizují krásu a urozenost, šperky zdobené perlami zdokonalí ženský půvab. Pojďte se s námi probádat jejich původ.
[ celý článek ]

Korálková mánie


Korálky… to musí být láska na první pohled. Všechny ty velké a malé kuličky vyrobené ze dřeva, plastu nebo skla s dírkou uprostřed jsou stálicemi několika staletí. V dětství jsme si spolu s kamarádkami vyráběli první náramky přátelství. Později jsme se pokoušely o složitější kreace.
[ celý článek ]