Články


Disney dobývá Europu


Nebojte, vidíte správně. Disney konečně opouští svou domovinu v Severní Americe a připlouvá kolonizovat Evropu, Střední východ a Afriku. Nebojte, nejedná se o zmutovaného Mickey Mouse v nadpřirozené velikosti, zombie princezny ani jinou katastrofu. Naopak, tato zpráva udělá radost zejména sběratelkám stříbrných korálků Pandora.


[ celý článek ]

Jak zvolit správnou délku Pandora náramku?


Zvolit správnou délku Pandora náramku nemusí být tak jednoduché jak by se na první pohled mohlo zdát. Délka náramku závisí od počtu a typu korálků, jenž plánujete na svém Pandora náramku nosit. Je také důležité uvědomit si, zda preferujete náramek spíše volnější nebo naopak těsnější.


[ celý článek ]

Jsem IN. Mám vše na há(č)ku!


Umíte si představit váš život bez kosmetických líčidel? Bez fénu na vlasy? Bez vašeho oblíbeného parfému nebo třeba žehličky? Spousta doplňků a vynálezů, které dříve byly považovány za naprosté zbytečnosti či módní výstřelky, nám dnes zpříjemňují každodenní život. Nebo nám jej alespoň znatelně ulehčují. A protože člověk je tvor vynalézavý, vymýšlí stále nové a nové zlepšováky. Jednou další takovou vlaštovkou je háček na kabelku.


[ celý článek ]

Staňte se hvězdou plesové sezóny


Plesová sezóna pomalu vrcholí. Nejedna žena v těchto dnech plánuje, že vytáhne z šatníků své nejlepší šaty, aby se mohla předvést v tom nejlepším světle. Ukázat ostatním ženám svůj vytříbený vkus. Pochlubit se novým společenským oblečením. A v ideálním případě také uhranout muže snů pomocí své ženské krásy. Návštěvě plesu tak předcházejí dlouhé přípravy. Cíl je vždy předem daný. Vypadat za všech okolností naprosto dokonale.


[ celý článek ]

Ochutnávka ze zimní kolekce Pandora 2017


Konec léta se neúprosně blíží a již o několik dnů otevřou svou náruč školní instituce. Se začátkem školního roku vymizí ze vzduchu sladká příchuť prázdnin. Večery se budou zkracovat, zákoutími se začne plížit chlad. Jak říkají legendární Starkové z Games of Thrones: „Zima přichází“.


[ celý článek ]

Historie šperků Pandora


Pandora je světově proslulá značka, která byla založena v Dánsku. Ačkoliv je firma nejvíce známa pro své přizpůsobitelné náramky s přívěsky a korálky Pandora, také poskytuje další doplňkové produkty jako například prsteny, náušnice, náhrdelníky atd. Pandora šperky jsou v současné době prodávány v
[ celý článek ]

Užitečné rady pro začínající sběratele Pandora šperků


Ne každý, kdo dostane náramek Pandora k svátku či narozeninám, ví jak s ním zacházet - je zde široký výběr různých druhů, tvarů a využití. Právě pro všechny nováčky jsem sepsala pár užitečných rad, které byste v začátcích mohli potřebovat.


[ celý článek ]

Jak zjistit správnou velikost prstenu?


Pokud si lámete hlavu s určení správné velikosti prstýnků, tak v tomto článku najdete hned několik způsobu, jak určit velikost prstýnku.


[ celý článek ]

Chamilia - konkurence Pandory


Naši nabídku korálků jsme rozšířili o další šperkařskou firmu zabývající se výrobou korálků a přívěsků určených pro navlékání na náramky – Chamilia. Společnost Chamilia byla založena v roce 2002 v americkém městě Minneapolis, Minesota.


[ celý článek ]

Jak pečovat o šperky?


V tomto článku najdete podrobné informace, jak pečovat o šperky vyrobené z různých materiálů. Jejich uchovávání a pravidelná péče má totiž velký vliv na jejich vzhled. Při správné péči budou vaše šperky vypadat skvěle po dlouhá léta.


[ celý článek ]