Články


Jak se vyrábí šperky Pandora?


V České republice žije jen málo žen, které nevlastní žádný náramek či jiný šperk od Pandory. A ženu, která o Pandoře ještě vůbec neslyšela, bychom snad vůbec nenašli. Nyní je léto a díky krátkým rukávům se stříbrné náramky třpytí všude. Neunikneme jim v nákupním centru, ale ani na ulici, v tramvaji či autobuse. Pojďme se tedy spolu podívat na proces jejich výroby, než se dostanou na prodejní pult v našem obchodě.


[ celý článek ]

Příběh značky Pandora


Kde se vzala, tu se vzala, najednou je všude. Šperkařské značky jako Cartier nebo Tiffany jsou stálicemi na hvězdném nebi, avšak najednou jim konkuruje kdysi neznámá značka Pandora. Pojďme se tedy spolu podívat na její strastiplné začátky, první úspěchy a závěrečný tah na bránu, který jejich šperky dostal do šperkovnic mnohých z nás. Proč milióny lidí stojí nekonečné hodiny ve frontách jen proto, aby ulovili nejnovější kousky?


[ celý článek ]

Pandora kolekce ke dni Matek I.


Ve světě je již kolekce ke Dni matek v prodeji, ale v Čechách si ještě pár dní musíme počkat. Takže pro všechny, které právě neplánují výlet do blízkého Německa či Rakouska, přináším menší ochutnávku novinek, na které se můžeme těšit. Letos na sebe Pandora může být skutečně hrdá. Do prodeje se dostane spousta nových kousků. Novinky do svých kolekcí si mohou dokoupit zejména sběratelky Rose, Essence, Shine a Disney kolekcí.


[ celý článek ]

Pandora kolekce ke dni Matek - Disney


Ještě než se přesune k dalším šperků, které si Pandora připravila na Den matek, měla bych se zmínit o Disney kolekci. Velkou novinkou je medailón ve tvaru Mickeyho profilu. Další úžasnou novinkou je korálek Mickeyho, který nese ohromné rudé srdce. Sama za sebe musím říci, že tentokrát se Pandoře Disney kolekce obzvláště povedla. Všechny ty malé roztomilé detaily ukradou vaše srdce a nepustí. Takže já to vidím tak, že bych si možná konečně mela pořídit jeden velký Disney náramek.


[ celý článek ]

Ochutnávka Valentýnské kolekce Pandora 2018


Mnozí z nás se ještě nesmířili s koncem roku 2017, a už je tu rok 2018. Spolu s ním přichází svátek všech zamilovaných sv. Valentýn. Ať už patříte mezi příznivce často odsuzovaného svátku, který se k nám dostal od západních kolegů, nebo preferujete čtení Máchova Máje na 1. máje, láska je vzácný dar a zaslouží si své speciální místo v naších srdcích a kalendářích. Samozřejmě pokud chceme potěšit naše milované, můžeme tak učinit kterýkoliv den v roce.


[ celý článek ]

Nové přírůstky Disney kolekce


Představení zimní kolekce korálků Pandora Vám přinášíme pravidelně již několik let. Tentokrát přinášíme i představení zimní kolekce Pandora s Disney motivy. Pokud patříte mezi naše pravidelné čtenářky, jistě víte, že Disney kolekce je v prodeji na evropském trhu již od podzimu. Pojďme se tedy spolu podívat, co náramek čeká a naše peněženky nemine.


[ celý článek ]

Disney kolekce Pandora - inspirace


Jistě jste si již povšimli korálků z kolekce Disney, které přibyly na pultech Pandora prodejen. Jsou k mání od listopadu a postupně se jejich řada rozšiřuje. Splnil se tak jistě sen mnohých Pandora příznivkyň, které dlouhou dobu volaly po přívěscích s motivy světoznámých kreslených postaviček. Tyto si naše srdce získali již v raném dětství.


[ celý článek ]

Disney dobývá Europu


Nebojte, vidíte správně. Disney konečně opouští svou domovinu v Severní Americe a připlouvá kolonizovat Evropu, Střední východ a Afriku. Nebojte, nejedná se o zmutovaného Mickey Mouse v nadpřirozené velikosti, zombie princezny ani jinou katastrofu. Naopak, tato zpráva udělá radost zejména sběratelkám stříbrných korálků Pandora.


[ celý článek ]

Jak zvolit správnou délku Pandora náramku?


Zvolit správnou délku Pandora náramku nemusí být tak jednoduché jak by se na první pohled mohlo zdát. Délka náramku závisí od počtu a typu korálků, jenž plánujete na svém Pandora náramku nosit. Je také důležité uvědomit si, zda preferujete náramek spíše volněji nebo naopak těsněji


[ celý článek ]

Jsem IN. Mám vše na há(č)ku!


Umíte si představit váš život bez kosmetických líčidel? Bez fénu na vlasy? Bez vašeho oblíbeného parfému nebo třeba žehličky? Spousta doplňků a vynálezů, které dříve byly považovány za naprosté zbytečnosti či módní výstřelky, nám dnes zpříjemňují každodenní život. Nebo nám jej alespoň znatelně ul
[ celý článek ]