Doprava a platba


ZPŮSOBY PLATEB

Kupující při zadání objednávky zadává jeden z níže uvedených typů úhrady objednaného zboží:

 

DOPRAVA ZBOŽÍ 

PŘEHLED DOPRAVY ČR                  CENA  ZDARMA
Zásilkovna   50 Kč objednávka nad 1500 Kč
Expres doručení na adresu 100 Kč
Česká pošta - Doporučeně   70 Kč
Česká pošta – Cenné psaní   70 Kč
Česká pošta - Balíkovna   50 Kč  
Česká pošta – Balík na poštu 120 Kč
Česká pošta – Balík do ruky 120 Kč
Osobní odběr Praha 15    0 Kč

 

PŘEHLED DOPRAVY SLOVENSKO CENA  ZDARMA
Zásilkovna   50 Kč objednávka nad 1500 Kč
Kurýrní služba SK 100 Kč objednávka nad 2000 Kč

 

Přehled platebních metod

ZPŮSOB PLATBY POPLATEK
Dobírkou 50 Kč *
Převodem   0 Kč
Platební kartou   0 Kč
Hotově při osobním odběru   0 Kč

* při platbě dobírkou se platí poplatek 50 kč i v případě, že je nárok na dopravu zdarma

 

1/ Výdejní místa Zásilkovna

 

 

 

Jedná se o síť výdejních míst, která zajišťuje výdej zboží již na více než 5300 pobočkách v ČR i SR. Zásilka je připravena na Vámi zvoleném výdejním místě do 1-2 dnů od odeslání objednávky. V momentě připravení zásilky k vyzvednutí budete informováni sms a emailem. Následně běží standrardní lhůta 7 dnů pro vyzvednutí zásilky. Seznam výdejních míst najdete zde. 

 

2/ Expres doručení na adresu ČR

Přepravní společnost doručuje zboží do 24 hodin po celé ČR. Zboží vám bude doručeno následující pracovní den od převzetí balíčku přepravcem. Zásilky přepravce vyzvedává denně mezi 9-10 hodinou ranní. V den doručování budete informováni SMS zprávou a emailem s konkrétním termínem doručení. Po domluvě můžete termín změnit. 

 

3/ Doručení na Slovensko kurýrní službou

Slovenský kurýr dodá zásilku do 2 pracovních dnů po dni podání vždy přímo na udanou adresu. V den doručování budete informováni SMS zprávou a emailem s konkrétním termínem doručení. Po domluvě s přepravcem můžete termín změnit či zaměnit doručovací adresu.

 

4/ Česká pošta - Doporučená zásilka/ Cenné psaní

Česká pošta dodá zásilku do 3 pracovních dnů po dni podání, vždy přímo na udanou adresu. Pokud nebude adresát zastižen, zanechá Česká pošta písemné upozornění o uložení zásilky. Ta je na poště uložena po dobu 14-ti dnů. Svou zásilku můžete sledovat na webu České pošty https://www.postaonline.cz/trackandtrace

 

5/ Česká pošta - Balík do ruky/ Balík na poště

  

Česká pošta doručí balík do ruky nebo balík na poštu následující pracovní den po dni podání. Adresát je informován o stavu zásilky emailem nebo pomocí sms. Balík lze od okamžiku podání sledovat na internetových stránkách České pošty https://www.postaonline.cz/trackandtrace

 

6/ Osobní odběr v kanceláři

Osobní odběr je možné provést po předchozí domluvě ve smluvený den a čas na našem kontaktním místě v Praze. Adresa kontaktního místa Vám bude zaslána na email. Při osobním odběru je možno platit pouze hotově nebo předem bankovním převodem – zboží zaplatíte bankovním převodem a pak si jej osobně vyzvednete. Při vyzvednutí zboží budete vyzváni k prokázání totožnosti. Osobní odběry nejsou nijak zpoplatněny.

Telefon: +420 770 626 015

ZPĚT na přehled všech článků