Valentýnská kolekce Pandora 2019


S příchodem Nového roku jsme vždy plní energie a nadšení a doufáme, že bude, pokud možno, zase o něco lepší než byl ten předcházející. Dáváme si všelijaká předsevzetí, snažíme se pozitivně namotivovat. Než se nadějeme, je před námi měsíc únor a s ním i svátek všech zamilovaných - sv. Valentýn. Ačkoli se jedná o svátek, který v některých budí přinejmenším rozpaky, jsou tací, kteří tento svátek každoročně oslavují a vnímají jako významný den pro oslavu lásky a náklonnosti mezi partnery. Ať už jste příznivcem tohoto svátku nebo spíše naopak, nelze opomenout, že při této příležitosti bývá zvykem obdarovat a potěšit svou milovanou nebo svého milovaného drobným dárkem, květinou, čokoládou... Pokud patříte mezi ty, kteří rádi potěší cenným dárkem, pak je právě pro Vás určena nová Valentýnská kolekce značky Pandora.

Pro rok 2019 představuje tato značka kolekci v moderním designu s dominujícím motivem boha lásky - Amora. Setkat se můžete například s vyobrazením samotného bůžka lásky nebo šípu, který Vaší milované naznačí Vaše city k ní.

V kolekci převládá kompozice vášnivě rudé, panensky růžové a zářivě fialové barvy. Nechybí detaily v podobě 14 kt zlata, nádherně se třpytící zirkony a především korálky ve tvaru srdce dekorované různými motivy. Ty na svátek všech zamilovaných pochopitelně nemůžou chybět. 

K oblíbenému korálku robotky Belly letos přibude její robotí přítel, který byl speciálně navržen pro Valentýnskou kolekci. Ve svém elegantním saku a s růží držící v ruce bude spolu s Bellou na Vašem náramku tvořit kouzelný pár. 

Z dalších nápaditých kousků z této kolekce stojí za zmínku kostky, jejichž jednotlivé strany jsou dekorované písmenky "Love", přičemž písmenko "L" je tvořeno z vyskládaných kubických zirkonů čiré barvy a písmenko "o" je symbolizováno třpytivě červeným srdíčkem z kubické zirkonie. Dále přívěsek ve tvaru srdce s nápisem "Follow your heart", což v překladu znamená "Následuj své srdce". 

Značka Pandora ani letos neopomněla do své Valentýnské kolekce zahrnout oblíbené postavičky z kolekce Disney. Jedinečné spojení Mickeyho a Minnie držící se za ruce a doplněné o přívěsek srdíčka na Vašem Pandora náramku zkrátka nesmí chybět. 

Oblíbeným dárkem na Valentýna nejsou pouze korálky a přívěsky, ale i samotné Pandora náramky. K této příležitosti přichází Pandora s náramky designovanými speciálně pro svátek zamilovaných. 

Pro letošní rok budou jistě velkým hitem i čím dál populárnější klipy z kolekce Reflexions. Ty se podle mého názoru Pandoře opravdu povedly a podle narůstajícího zájmu o celou kolekci Reflexions si to nemyslím jen já :-) Mým nejoblíbenějším kouskem je originálně vyhlížející a nádherně se třpytící klip Asymetrické srdce a šíp. Svým decentním designem a dekorováním jistě nadchne všechny nositelky těchto šperků. Další klipy jsou tvořeny spíše klasičtějšími motivy, jako například asymetrické srdce zdobené z jedné strany červenou glazurou, avšak nejsou o nic méně zdařilé.

Za zmínku stojí také stříbrné prsteny, náhrdelníky i náušnice, kterými Pandora uzavírá svoji Valentýnskou kolekci pro rok 2019. Jak je vidět, Pandora se i pro letošní rok snažila dostát svému jménu a přišla s nápaditou a oslnivou kolekcí, která potěší všechny milovnice těchto šperků.

                      

ZPĚT na přehled všech článků