Stříbrný set Swarovski – Queen Paradise Shine

Kód produktu: SET6465PSH
5 dní
999 Kč

Stříbrná souprava Swarovski je tvořena jedním párem naušnic a náhrdelníkem. Swarovski Elements se rozhodli vytvořit netradiční krystaly Queen Baguette v barvě Paradise Shine, které si zamiluje každá parádnice. Náušnice a náhrdelník jsou ručně zhotoveny z porhodiovaného stříbra a zdobeny třpytícím se krystalem Swarovski s nádhernými odlesky. Tento šperk je originální jako Vy. Buďte vyjímečná a ukažte svou krásu i ostatním. Náušnice i náhrdelník jsou vysoké kvality, díky rhodiování mají prodlouženou životnost a jsou antialergenní. Přívěsek je dodáván na stříbrném řetízku. Soupravu Swarovski dodáváme v dárkové krabičce s patřičným certifikátem, který zaručuje pravost krystalů Swarovski® Elements. Swarovski šperky by neměly chybět v šperkovnici žádné ženy!

Náhrdelník je zdobený křišťálem Queen Baguette Swarovski. Křišťál je uchycený na kvalitním stříbrném řetízku ryzosti 925/1000 a stříbrném očku stejné ryzosti.

Náušnice osazeny krystaly Queen Baguette Swarovski Elements v barvě Paradise Shine. Náušnice jsou dodávány na stříbrné klapce s anglickým zapínáním ryzosti 925/1000. Klapky jsou speciálně povrchově pasivované, což zaručuje zvýšenou odolnost stříbra proti oxidaci. Anglické zapínání poskytuje pohodlí při zapínání a nošení a maximální zabezpečení před ztrátou náušnic. 

Specifikace

 materiál stříbro 925/1000, krystal Swarovski
 délka řetízek 45 cm
 velikost krystalu náušnice 13 mm, přívěsek 25x7 mm
 barva růžová, fialová
 kolekce elegance, geo-tvary
 výrobce Swarovski Crystals