Objevte kouzlo oslňující kolekce Pandora Reflexions


Koncem roku 2018 vstoupila na trh nová kolekce značky Pandora s názvem Reflexions. Celá kolekce je vytvořena v mnohem více dekorativnějším a současnějším stylu než tradiční Pandora šperky. Může se tedy zdát, že má o něco blíže k mladším příznivcům této značky, ovšem nenechte se mýlit. Celá kolekce je koncipována pro ženy jakéhokoliv věku. Mnozí sběratelé si pravděpodobně povšimnou jisté podobnosti se starší řadou Pandora šperků s názvem Essence, ovšem řada Reflexions je podle mého názoru mnohem více propracovanější, modernější a také elegantnější.   

                                                                                     

 

POJĎME SI CELOU KOLEKCI PŘEDSTAVIT TROCHU BLÍŽ

Produkty z řady Reflexions přichází hned v několika barevných variantách - klasické stříbrné, populární Rose gold (Pandora Rose) a nesmrtelné zlaté (Pandora Shine). Díky tomu se nabízí nepřeberné množství možností jak jednotlivé kousky mezi sebou krásně kombinovat. Náramky svým designem připomínají pletivo, což není úplně obvyklý design využívající se při výrobě šperků, ovšem v tomto případě skvěle funguje a vytváří jedinečný vzhled. Korálky na náramek jsou ve tvaru "klipu", který lze na náramek jednoduše nacvaknout, a to i při zapnutém náramku. Nasazování a zapínání je tedy daleko jednodušší, než tomu je u klasických Pandora korálků a přívěsků, u kterých je nutné celý náramek rozepnout a samotné korálky na náramek našroubovat. Každá nositelka má tak mnohem větší svobodu při aranžování a kombinování jednotlivých kousků na svůj náramek. Každý "klip" je navíc doplněn o silikonovou gumičku, díky čemuž pevně drží na místě a nemá tendenci k samovolným posunům, což především já velmi oceňuji.

                                                                          

Pandora náramky z kolekce Reflexions jsou vyrobeny v délkách od 16 do 21 cm. Současně s novou kolekcí zveřejnila Pandora i své doporučení na počet korálků vhodných k umístění a nošení na náramku. Konkrétně se jedná o množství 5-7 korálků, ovšem pochopitelně si může každá žena na svůj náramek umístit tolik korálků kolik jen bude chtít. Toto doporučení je založeno hlavně na předpokladu při jakém počtu bude náramek na nošení nejpohodlnější.

V žádné kolekci nesmí chybět bezpečnostní řetízky, což znamená že ani řada Reflexions není výjimkou. Bezpečnostní řetízky jsou originálně zdobeny dvojitým řetízkem, zatímco u původních Pandora bezpečnostních řetízků najdete pouze jeden. Myslím si, že díky tomu vypadá celý koncept o něco více elegantněji. Celkový design je nádherně sladěn s celou kolekcí. 

Korálky (nebo tzv. "klipy") jsou z velké části abstraktní a stylově mnohem více současnější a modernější. Na každém "klipu" je umístěné logo Pandora. 

Součástí kolekce jsou i "klipy" s přívěsky s motivem srdce.             

                                                                                                            

Jak můžete vidět, většina "klipů" je zhotovena ve všech třech barevných provedeních (stříbrná, rose gold, zlatá), ovšem najdou se mezi nimi i takové, které jsou vytvořené pouze v jednom barevném odstínu. Příkladem je tato krásná mašle, která přichází pouze v rose gold a nebo tento "klip" ve tvaru srdce, který je naopak pouze ve stříbrné 

                                                                                                                               

Další "klipy" z kolekce jsou rozmanitých tvarů, jako např. tento půvabný korálek tvořící nápis "Love" a nebo tento krásný nadčasový kousek ve tvaru nekonečna dekorovaný o třpytivé zirkony čiré barvy.

                                                                                                                         

Pro všechny, kteří si právě zamilovali novou kolekci Pandora Reflexions, avšak trpí alergií na stříbro máme báječnou zprávu. Existuje řada značek věnující se výrobě svých šperků z kvalitní ušlechtilé chirurgické oceli. Chirurgická ocel je známá tím, že nevyvolává alergické reakce a nečerná. Jednou z takových značek je i značka Morellato, která je proslulá svými šperky s italským designem. Kolekce této značky s názvem Sensazioni je svým konceptem podobná kolekci Pandora Reflexions. Oproti kolekci Reflexions má však v nabídce nejen elegantní náramky, ale také krásné originální hodinky. I produkty z této kolekce jsou tvořeny ve stříbrném, zlatém a rose gold provedení. Velkou výhodou je, že přívěsky i "klipy" z kolekce Sensazioni jsou mezi sebou kompatibilní a lze je libovolně kombinovat mezi náramkem a hodinkami, čímž můžete vytvořit jedinečný šperk určený přímo pro Vás.  

                                                                                                  

ZPĚT na přehled všech článků