Nová kolekce dětských náušnic


Pokud Vám česká značka Cutie Jewellery prozatím příliš neříká a přitom máte doma malé princezny, zbystřete svou pozornost. Je tu nová kolekce dětských náušnic navržena právě pro naše nejmenší, nicméně své zde najdou i mladé slečny. Kolekce dětských náušnic je navržena tak, aby splnila vysoké nároky rodičů kladené na kvalitu použitého drahého kovu a kamenů, zdravotní nezávadnost, bezpečnost, design, dokonalé dílenské zpracování a přitom si zachovala svoji unikátnost. V nabídce této značky najdete jak luxusní diamantové náušničky, tak cenově dostupnější stříbrné náušnice bez kompromisů v kvalitě.

                                                                                                   

MATERIÁL

Materiály použité při výrobě dětských šperků této značky jsou stříbro a bílé a žluté zlato se zirkony a nebo s brilianty.

Stříbrné náušničky vysoké kvality jsou vyrobené ze stříbra o ryzosti 925/1000 a doplněné o úžasně se třpytící zirkony, přičemž každý šperk je povrchově upraven rhodiem pro dosažení prvotřídního vzhledu a hypoalergenních vlastností. Perly a krystaly použité na zdobení náušnic jsou z dílny Swarovski, díky čemuž je zaručena vysoká kvalita materiálu a kvalitní úroveň lesku a třpytu. Perličky tedy nejsou přírodního původu, nicméně se i přesto jedná o vysoce kvalitní perly s krystalovým jádrem a povrchem v několika odstínech barev. Stříbrné náušničky jsou ideální volbou pro všechny, kteří nechtějí nebo nemohou příliš investovat do šperků pro děti.

Náušničky z bílého nebo žlutého zlata jsou vyrobeny ze čtrnáctikarátového zlata ryzosti 585/1000 s použitím prvotřídních zirkonů od firmy Preciosa nebo Swarovski. Veškeré šperky z bílého zlata jsou povrchově upraveny rhodiem pro zajištění perfektního vzhledu a hypoalergenních vlastností. Vzhledem k tomu, že je zlato vysoce ušlechtilý a hypoalergenní kov je ideální právě pro použití (nejen) u dětských náušnic. Lze si vybrat z nepřeberného množství vzorů, tvarů a barevných variant tak, abychom byli spokojeni nejen my, jako rodiče, ale zároveň tak, aby byla zvýrazněna krása a půvab našich holčiček.

Náušničky z bílého nebo žlutého zlata jsou vyrobeny ze čtrnáctikarátového zlata ryzosti 585/1000 a představují vrchol nabídky všech produktů značky Cutie. Doplněné jsou totiž o nádherné kvalitní brilianty (kvalita SI, případně na vyžádání VS a barva G). Údaje o kamenech, stejně jako o celém šperku, jsou potvrzeny na značkovém certifikátu, který je dodáván ke každým náušničkám.

 

TYPY ZAPÍNÁNÍ

Jistě se shodneme, že možná ještě důležitější než samotný design je však hledisko bezpečnosti, které je pro nás, rodiče, primární, zvláště pak u dětských náušnic. Důležité je, aby zapínání u dětských náušnic bylo vyrobeno z takového kovu a takovým způsobem, aby se minimalizovalo jakékoli riziko – ať už alergických reakcí či samovolného rozepnutí. Značka Cutie vzala všechny tyto rizika při výrobě v potaz a proto v její nabídce naleznete hned několik různých typů zapínání odlišených (a doporučených) podle věku dítěte.

Brizura („dětské náušnice pro miminka“) – tento typ zapínání je označován jako nejbezpečnější a proto je ideálním řešením u dětských náušnic vhodných pro miminka. V závislosti na velikosti boltce ho lze využít až do školního věku (obvykle minimálně do 6-8 let). Jeho tajemství tkví v tom, že má tzv. „zapínání dopředu“. Na hlavě (ozdobě) dětské náušnice je nahoře očko, do kterého se uchycuje pohyblivá část brizury. Ta je přichycena vzadu na hlavě náušničky, takže zapínání jako takové nijak nenarušuje vzhled šperku. Nebezpečí rozepnutí dítětem je vyloučeno.

 

Malá klapka („náušnice pro malé slečny“) - jedná se o menší variantu zapínání, které je někdy také označována jako „patent“. Výhodou je snadné používání, bezpečnost proti samovolnému vypadnutí a estetický dojem. Patent se skládá ze dvou částí, které jsou připevněny k hlavě náušnice a je opatřen klapkou, která zapínání uzavře a zabrání tak vypadnutí náušnice. S ohledem na věk dítěte je u dětských náušnic Cutie použitá klapka o něco menší než běžně používané zapínání u náušnic pro dospělé. Zapínání na klapku se doporučuje pro slečny od cca 6-8 let, přičemž se dá bez problémů nosit do přibližně 14–15 let.

 

Puzeta („motýlek“) – toto zapínání se skládá z tyčky (dříku), který je připevněn zezadu na náušnici a puzeta je pak na něj navlečena (po protáhnutí boltcem) přes kruhový výřez. Tento typ zapínání je jedním z nejrozšířenějších, avšak skýtá poměrně velkou nevýhodu právě v jednoduchosti zapínání, kdy hrozí uvolnění náušnice a její případná ztráta. Obecně se tak puzety u dětských náušnic nedoporučují.

Šroubek („balonek“) - jedná se o variantu odvozenou od puzety. Princip zapínání náušnice je stejný jako u puzety, pouze místo navlečení puzety je na dřík balonek uchycen závitem. Tím se zabraňuje hlavní nevýhodě puzety, tedy nebezpečí ztráty náušnice.

 

Celková nabídka zapínání umožňuje, aby se náušničky Cutie staly prvním šperkem Vaší holčičky už od dvou měsíců. Nabízena je široká paleta vzorů od klasických typů provedených v moderním vzhledu (zvířátka, květinky, hvězdičky…) až po módní designy vycházející z módy šperků pro dospělé. Aby si byla značka jistá kvalitou zpracování jsou šperky vyráběné v České republice. Dětské náušnice této značky jsou symbolem špičkové kvality, která jde ruku v ruce s prvotřídním designem a přívětivou cenou.

                                                         

 

ZPĚT na přehled všech článků