Zimní kolekce Pandora konečně v prodeji!


Vánoce se pomalu a jistě blíží, a proto Pandora již představila kolekci, kterou k těmto výjimečným a nejoslavovanějším svátkům v roce připravuje. Pojďte se tedy s námi podívat, na co se můžete těšit.

 

Stále populárnější skleněné fasetky se dočkají hned několika nových barev – konkrétně měňavé růžovo-bílé, sytě rubínové a jiskřivé modré. Klasické fasety rozšíří své řady o nádherný tmavě modrý korálek s důmyslným třpytem. Nového provedení se dočká také sněhová vločka a to hned v několika variantách – v modrostříbrné verzi se objeví na kulátem korálku i přívěsku a v klasické třpytivé stříbrné podobě se pak bude prodávat i jako stejnotvarý korálek.


Ani si neumíme představit, co by to bylo za Vánoce bez korálků s vánočním motivem. Naprosto nás uchvátili korálky ve tvaru dárečků a srdce nám pookřálo při pohledu na štěňátko s vánoční čepičkou nebo busta soba Rudolfa, ke kterému neodmyslitelně patří detail červeného nosu. Symboly Vánoc si můžeme připomínat také s korálkem anděla se zlatou svatozáří, vánočním stromkem nebo štěňátkem ve vánoční punčoše. A na závěr je třeba zmínit to nejdůležitější nejen o Vánocích – rodinu. Tu si můžete připomínat díky přívěsku stromu, který je zdoben zlatými lístečky a malou plaketkou s nápisem rodina.Už jsme si zvykli, že v každé kolekci se objeví nějaké nové srdíčkové korálky, tentokrát se jedná o zlatý korálek v pavé provedení s „vyřezávanými“ srdíčky, srdíčkový spacer a korálek, jehož obvod je tvořen světlými srdíčky a jedním zlatým srdíčkem.

 

Novinky nás samozřejmě čekají i mezi prstýnky. Objeví se na nich již zmiňovaný motiv sněhové vločky, mašle a srdíček. Chybět nemůže ani další vánoční motiv hvězda. který bude dominovat jednomu z prstenů. Zapomenout nemsíme ani na náušnice, kterým dominuje sněhová vločka hvězdy s čirým zirkonem.

                                      

 

ZPĚT na přehled všech článků