Staňte se hvězdou plesové sezóny


Plesová sezóna pomalu vrcholí. Nejedna žena v těchto dnech plánuje, že vytáhne z šatníků své nejlepší šaty, aby se mohla předvést v tom nejlepším světle. Ukázat ostatním ženám svůj vytříbený vkus. Pochlubit se novým společenským oblečením. A v ideálním případě také uhranout muže snů pomocí své ženské krásy. Návštěvě plesu tak předcházejí dlouhé přípravy. Cíl je vždy předem daný. Vypadat za všech okolností naprosto dokonale.

 

Jaké šaty?

S klasickou večerní róbou, která kompletně zakrývá celé nohy, nešlápnete nikdy vedle. Nezapomeňte dbát také na správnou volbu barvy šatů. Na komornější akce volte spíše méně výrazné barvy. Na školní plesy naopak můžete dát přednost barevnějším modelům. K šatům je však třeba vybrat vhodné boty, módní doplňky a šperky.

 

Šperky na ples

Šperky o vás řeknou mnohé. Okolí na první pohled prozradí, jak vysoké máte sebevědomí. Zda jste introvert nebo extrovert. Jestli jste zábavná a energická osoba. Jaký máte vkus. Co se vám líbí a které věci máte rády. Ale hlavně - budete díky nim působit elegantně.

 

Jaké šperky se hodí a nebo nehodí na ples?

Plesy patří mezi slavnostnější příležitosti. Z toho důvodu můžete bez okolků sáhnout po lesklejších a objemnějších špercích. Pokud jsou naše šaty pestrobarevné, volte šperky méně okázalé a raději jednobarevné (šperky Swarovski). Nosíte jednobarevné šaty a chcete vypadat vyzývavě? Chcete vzbudit pozornost okolí? Pak si vybírejte výstřední doplňky - velké a barevné náhrdelníky či výrazné náušnice (náušnice Swarovski). Nesnažte se však kombinovat několik dominantních šperků. Pokud je například náhrdelník objemnější, vezměte si k němu decentní náušnice, náramky nebo prstýnky.

                                                        

 

Velkou roli u šperků hraje také materiál. Dávat dohromady například stříbro se zlatem není nejlepší volba. Samozřejmě spoustu materiálů můžete vzájemně kombinovat. Ale pokud si nejste jistá, zda se dané šperky k sobě hodí, vezměte si raději šperky z jedné kolekce. K tomuto účelu vám skvěle poslouží soupravy dekorované krystaly Swarovski. Získáte tak jednobarevné doplňky k šatům vyrobené ze stejného materiálu.

 

Šperky Swarovski pro slavnostní příležitosti i pro běžné nošení

Jak vidíte, pokud často navštěvujete společenské akce, budete potřebovat dva typy šperků. Jedny šperky pro slavnostní příležitosti a jedny pro běžné nošení. To se může docela prodražit. Ne každá žena si může dovolit mít několik druhů šperků. Tento problém hravě vyřešíte se šperky Rivoli black diamond. Tato sada sestávající z jednoho páru náušnic a náhrdelníku je vhodná pro nošení do společnosti i pro každodenní nošení. Nejenom, že získáte za jednu cenu univerzální doplněk vhodný pro všechny typy akcí, ale ušetříte také váš čas. Nemusíte zbytečně běhat po obchodech ve snaze sehnat před plesem vhodný náhrdelník a stylové náušnice k vašim šatům, které budou společně ladit.

 

 

 

 

 

 

ZPĚT na přehled všech článků