Pandora kolekce ke dni Matek - Disney


Ještě než se přesune k dalším šperků, které si Pandora připravila na Den matek, měla bych se zmínit o Disney kolekci. Velkou novinkou je medailón ve tvaru Mickeyho profilu. Další úžasnou novinkou je korálek Mickeyho, který nese ohromné rudé srdce. Sama za sebe musím říci, že tentokrát se Pandoře Disney kolekce obzvláště povedla. Všechny ty malé roztomilé detaily ukradou vaše srdce a nepustí. Takže já to vidím tak, že bych si možná konečně mela pořídit jeden velký Disney náramek.

  

Poté co jsem vyčerpala kolekci přívěsků, je na čase vrhnout se na kolekci Essence. Vzhledem k obrovské popularitě, které se těší náhrdelníky zvané choker nebo obojky, se Pandora rozhodla reagovat na tuto módní vlnu. Do kolekce Essence tak zařadila luxusní lehounký náhrdelník v délce 40 a 50 cm. Další novinkou je nový Open Bangle náramek.

Závěrem bych ještě ráda zmínila prsteny, náhrdelníky a náušnice z nové kolekce. Prsteny se dočkali zajímavého řešení ve formě medailonků. Takže pokud nejste fanynkou velkých náhrdelníků, nebo prostě jen preferujete velké prsteny, budete jistě nadšené. Pandora také přinesla novou řadu prstenů, které můžete naskládat na sebe.

Náušnice doplňují linie, kterých jsme si již mohli všimnout dříve. Objevuje se nejčastěji motiv srdce. Náušnice tak představují skvělý dárek pro vaše milované. Nechybí ani krásná nedbale uvázaná třpytivá mašle.

Podobně jako náušnice a prsteny i náhrdelníky doplňují hlavní motivy celé kolekce. Za zmínku stojí určitě dvě moderní placky, obě nesoucí hluboké poselství.

 

ZPĚT na přehled všech článků