Ochutnávka ze zimní kolekce Pandora 2017


Konec léta se neúprosně blíží a již o několik dnů otevřou svou náruč školní instituce. Se začátkem školního roku vymizí ze vzduchu sladká příchuť prázdnin. Večery se budou zkracovat, zákoutími se začne plížit chlad. Jak říkají legendární Starkové z Games of Thrones: „Zima přichází“.

Každý kdo nás již delší dobu sleduje a patří mezi skalní fanoušky, jistě s napětím očekává představení zimní kolekce Pandory. To se každoročně koná koncem prázdnin. Jinak tomu nebylo ani tento rok. Kolekce se nese v duchu sváteční radosti, kosmické modři a ledového třpytu. Pandora vsadila na osvědčený recept, kdy vytvořili veselé barevné korálky na motivy tradičních Vánoc a v druhé řadě vysoce elegantní a třpytivé korálky, připomínající třeskutou zimu. Kolekce by se na prodejních pultech měla objevit 2. listopadu, tudíž doporučuji počkat s nákupem některých vánočních dárků do tohoto data.

Pro sběratelky pevných okrouhlých náramků, zvaných „Bangle“, si Pandora připravila novou lahůdku. Motiv na uzávěru náramku vychází z oblíbeného přívěsku ve tvaru srdce a sněhové vločky, který byl součástí loňské zimní kolekce. Náramek nese veskrze romantický název – „Srdce zimy“ (Heart of Winter).

                                                                                zimni kolekce bangle

Na svůj nový náramek si můžete pořídit některý z korálků a přívěsků z elegantní kolekce. Ta je plná tmavomodrých odstínu jak u krystalů, tak i u enamelu. Výjimkou je pouze Murano skleněný korálek v sněhové světle modré barvě. Většina korálků se koupe v záplavě třpytivých křišťálů, které vypadají jako polibky Děda Mráze.

zimni kolekce koralky      zimni kolekce koralky11                                                  

Mezi zlatými korálky stojí za zmínku zejména hravý Colour Fresco. Korálek ve zlatém zpracování, doplněn dalšími veselými barvami, připomíná pozlátko aristokratických bálů a karnevalovou hravost.

                                                                                                                             zimni kolekce gold

A jako sladkou tečku na závěr jsem si dovolila zařadit korálky mému srdci nejbližší. Ano, mluvím o čistě vánočních korálkách. Roztomilé postavičky, typické vánoční motivy a hlavně slavnostní červená barva nesmějí chybět. Lední medvěd se objevuje u Pandory vůbec poprvé. S jinými motivy Pandora pracuje již dlouhodobě, ale tentokrát se jim dostalo nového hávu, jako je tomu např. u Santa Clause či vánočního lízátka.

                                                               zimni kolekce koralky2

ZPĚT na přehled všech článků