Nové přírůstky Disney kolekce


Představení zimní kolekce korálků Pandora Vám přinášíme pravidelně již několik let. Tentokrát přinášíme i představení zimní kolekce Pandora s Disney motivy. Pokud patříte mezi naše pravidelné čtenářky, jistě víte, že Disney kolekce je v prodeji na evropském trhu již od podzimu. Pojďme se tedy spolu podívat, co náramek čeká a naše peněženky nemine.

Pandora každoročně přináší dva nové přívěsky. Jeden z nich je k dispozici pouze ve Walt Disney World Resort na Floridě. Tento se nazývá Disney Parks, podle toho, kde je v prodeji. Druhý je k dispozici jak ve Světě World Disney tak v oficiálních prodejnách Pandora. Většina z těchto novinek bude dostupná také na evropském trhu.

Již podzim nám přinesl několik novinek. Jednalo se o mini přívěsky určené pro stříbrné medailonky Pandora. Pandora představila devět nových Disney Petite, všechny nesou motivy spojené s Minnie a Mickey Mousem. V kolekci můžeme vidět jak třpytivé, tak i vesele barevné siluety myšáků, které jsou doprovázený barevnými atributy jejich charakterů. Mickeyho červená kaťata a bílou rukavici, Minnienu sukýnku a žlutý střevíček. Všechny se dají kombinovat s přívěsky z běžné kolekce.

                                       

Další novinkou je také limitovaný zlatostříbrný korálek Ikony Lásky Minnie a Mickeyho.

                                                                                                    

Další čtyři přívěsky jsou zřejmě standartním přírůstkem do rodiny Disney přívěsků. Jedná se hlavně dva přívěsky s motivy pohádky o Bambi – srnka Bambi a králíček Dupík. Další korálek potěší všechny milovníky komediální postavičky Lilo a jejího nejlepšího přítele, mimozemšťana Stitche. Příznivkyně klasiky potěší kulatý korálek Kouzelný Mickey.

                                                      

 

ZPĚT na přehled všech článků