Jsem IN. Mám vše na há(č)ku!


Umíte si představit váš život bez kosmetických líčidel? Bez fénu na vlasy? Bez vašeho oblíbeného parfému nebo třeba žehličky? Spousta doplňků a vynálezů, které dříve byly považovány za naprosté zbytečnosti či módní výstřelky, nám dnes zpříjemňují každodenní život. Nebo nám jej alespoň znatelně ulehčují. A protože člověk je tvor vynalézavý, vymýšlí stále nové a nové zlepšováky. Jednou další takovou vlaštovkou je háček na kabelku.

Co je háček na kabelky?

Jedná se o praktický doplněk, díky němuž si můžete vaši kabelku pověsit téměř kamkoliv. Háček na první pohled připomíná spíše módní doplněk než praktického pomocníka. Má tvar mince o průměru přibližně 5cm. Střed držáku na kabelky tvoří ozdobná dekorace. Její součástí může být také výklopné kosmetické zrcátko. Můžete si tak kdykoliv nenápadně kontrolovat svou vizáž během dne (v MHD, při cestě vlakem, apod.). Kolem středu je navinutý odklápěcí věšáček se zahnutým koncem. Na ten si pak odložíte vaši dámskou kabelku nebo tašku. Odklápěcí část věšáčku je ke středu připevněna pomocí magnetů. Celý doplněk tak zabírá opravdu minimum místa. Miniaturní rozměry tohoto kapesního věšáčku zaručují, že se spolehlivě vejde do každé dámské kabelky. Háček na kabelky si můžete také klidně vložit do kapsy od kalhot nebo si jej připevnit na klíče.

                            

 

Jak vlastně funguje háček na kabelku?

Pro použití stačí rozvinout věšáček. Položit háček například na roh stolu ozdobnou částí nahoru a zavěsit vaši kabelku na připravený háček. Spodní strana ozdobné části háčku na kabelky je opatřená protiskluzovou podložkou. Díky ní lze na háček bez obav umístit nejenom lehounkou kabelku, ale také tašku o celkové hmotnosti až 15kg. Maximální nosnost u držáků na kabelky se liší v závislosti na kvalitě výrobku. Dražší výrobky unesou těžší zavazadla, ale jsou dražší.

 

Vaši kabelku již nemusíte pokládat na špinavou zem a poté se rozčilovat, že je opět celá ušpiněná. Stejně tak už nebudete muset mít položenou kabelku celý večer na klíně. Jednoduše si ji pověsíte, kam se vám zlíbí. Nebude vám překážet jako dřív. Nemusíte se strachovat, zda vám kabelku s cennostmi někdo neukradne. Budete ji mít vždy na očích. Chcete mít také vše na há(č)ku? Pak si jeden takový držák na kabelku pořiďte. A vyzkoušejte si tento revoluční ženský vynález na vlastní kabelce, tašce či jiném příručním zavazadle. Vyberte si také svůj vlastní dámský věšáček. 

ZPĚT na přehled všech článků