Chamilia - konkurence Pandory


Naši nabídku korálků jsme rozšířili o další šperkařskou firmu zabývající se výrobou korálků a přívěsků určených pro navlékání na náramky – Chamilia. Společnost Chamilia byla založena v roce 2002 v americkém městě Minneapolis, Minesota.

Tato firma není v Čechách ještě příliš známá, ale její obliba ve světě rapidně roste. Společně s Trollbeads a Pandorou patří k třem nejznámějším firmám v této oblasti.

Chamilia má v nabídce více než 600 korálků vyrobených ze stříbra, zlata a italského skla Murano. Značná část korálků a přívěsků je dekorovaná krystaly Swarovski, jenž nádherně oživí každý náramek. Nejznámější řadou korálků se stala kolekce Disney, jenž si našla místo na náramku malých i velkých princezen. Typický Chamilia náramek nemá závity ve středové části náramku, jak je tomu u Pandory, ale pouze na konci. Z tohoto důvodu se na náramek umisťují speciální stoppery, jenž nahrazují chybějící závity. Náramek si můžete vybrat stříbrný, kožený, zlatý či kombinace 14 karátového zlata a stříbra. Chamilia jako první uvedla i náramek zvaný Bangle, na nějž lze umístit korálky po odšroubování koncovky. Korálky a náramky Chamilia jsou samozřejmě kompatibilní i se šperky značky Pandora, Trollbeads, Biagi a Morrelato.

                                                                       

ZPĚT na přehled všech článků