Zimní kolekce Pandora 2016


Víte co se nám kvapem blíží? Tedy kromě Vánoc a všech těch stresů kolem? Ok, já vím, že ve většině obchodů už oprášili vánoční dekorace a naskladnili zimní zboží, ale… začátkem listopadu se na prodejní pulty dostane nová kolekce Pandora korálků pro zimu 2016.

Nepropadejte hned shopaholické panice a pojďte se se mnou nejdříve podívat na největší bomby této sezóny.Jak už je pro Pandoru typické, zimní kolekce přináší zejména odstíny mrazivé modré a tradiční červené.

V tomto článku Vám představím jen korálky. Pandora si na tuto zimní sezónu připravila spoustu novinek, takže abych Vás mohla se všemi seznámit, rozdělím to do dvou článků. Nebojte se, nic Vám neunikne.

Ve své nové zimní kolekci Pandora nepřichází s žádným novým konceptem. Jede na vlně předchozích let. Toto ocení zejména milovnice hvězdných motivů, temné modré barvy a ty, které si chtějí doplnit své vánoční náramky.

zima1Nadčasová hvězdná kolekce hýří třpytivými krystaly a elegantní modrou barvou půlnočního zamrzlého nebe. Obloha je také jedním z častých motivů této kolekce.

Hlavní „hvězdou“ nové řady však není hvězda, ale sněhová vločka. Krystalové květy připomínají květy, které kreslí mráz na okenní tabule v zimě. Vypadají tak sofistikovaně a něžně, až se jich téměř bojíme dotknout, aby se nerozplynuli ve vzduchu. Elegantní ledové krystaly by rozhodně neměli chybět na Vašem zimním náramku.

Zimní kolekce si hraje s formou. Typický tvar srdce je rozbit ledovými krystaly připomínajícími sněhovou vločku. Podobně i u Křišťálového květu, na první pohled něžný kvítek, avšak skrývá mrazivou krásu vločky. Díky tomu korálky mohou být součástí Vašeho náramku celoročně a nemusíte je v teplejších měsících schovávat do skříně.

Pandora AW2016 nezklame ani příznivce drahých kovů nesoucích se na vlně lásky. 14kt zlatý korálek Anděl nese v náručí své velké srdce. Nechybí ani 3 nové přívěsky v oblíbené kombinaci zlaté a stříbrné barvy.

Korálky s vánočními motivy jsou vždy lahůdkou pro největší fajnšmekry. Pan Perníček, Sněhulák, Stromeček a Vánoční nadílka se v nabídce objevili již dříve a v letošní kolekci dostaly nový líbivý kabát. Vánoční kotě objímající úhledně zabalený dárek je milým překvapením pro milovníky koček. Ti v loňské kolekci zůstali opomenuti – pamatujete na vánoční štěňátko? Řada závěsných koulí byla rozšířená o další s nápisem Veselé Vánoce. Paní Santová je natolik roztomilá, že byste si ji nejradši adoptovali a už nikdy se nevystěhovali z její chaloupky U Santů. Jak Paní Santová, tak její sladká chaloupka (neochutnávat, hrozí spolykání celého korálku), jsou propracovány do nejmenších detailů.

Už aby tu byly Vánoce. Přeci jen bych si připadala trochu divně, kdybych svůj oblíbený vánoční náramek nosila např. v létě k šortkám:-)

Vánoce jsou kouzelným časem, kdy i z dospělých můžou být zase děti. Nemusíte se stydět za náramek plný pohádkových motivů, který by byl jinak považován za dětinský. Mě vždy pohled na můj veselý vánoční Pandora náramek zvedne náladu a pozvedne na duši. I v této kolekci jsem si našla několik favoritů, které si určitě budu chtít pořídit. Nejvíce se těším na Paní Santovou a chaloupku U Santů. Ostatní charaktery již mám z minulých let a zůstanu jim zatím věrná.

 

Na závěr Vám ještě představím korálek navržený na oslavu tzv. Black Friday Day (Černý pátek). Díky jeho červeným krystalům se výborně hodí k vánoční kolekci, zejména k novému korálku Dárek. Proto jsme se rozhodla ho připojit k článku o Pandora zimní kolekci 2016. Takže si nezapomeňte poznamenat datum 25. listopadu do diáře.

ZPĚT na přehled všech článků