Oslavte Den matek 2015 s Pandorou


Ačkoli se to některým z nás může zdát předčasné, Pandora již představila svou novou kolekci ke dni Matek. Stalo se již tradicí, že Pandora svou kolekci přináší ještě před květnem, jelikož v Anglii slaví tzv. „Mothering Sunday“.

Torzo celé kolekce, tak již je dostupné na prodejních pultech ve Velké Británii. Torzo právě proto, že do prodejen dorazil zatím pouze nový model náramku Bangle, 8 tematických korálků, prstýnek a set srdíčkových náušnic a přívěsku. Jedná se tedy skutečně jen o malou ochutnávku celé kolekce, jenž bude oficiálně uvedena do obchodů až kolem 9. dubna.

                          

Snad nejzajímavějšími kousky jsou náramek Bangle a srdíčkový korálek s nápisy „Always in my heart“ (Navždy v mém srdci). Náramek má uzávěr ve tvaru srdíčka celý obložený broušenými zirkony a na středu vygravírovaný výše zmíněný nápis. To je přesně ta chvíle, kdy nejednu ženu zamrzí, že ještě není matkou. A pro všechny, které své mateřství teprve plánují, mám špatnou zprávu, oba produkty jsou z limitované edice:-)

Téměř všechny korálky jsou orientované na rodinu a navazují na loňskou kolekci. Zejména přívěsky reprezentující děti – holčička a chlapeček bych tento rok označila jako povedenější. Také rozšíření růžičkové kolekce zní slibně. Jako žena zejména oceňuji fakt, že tato řada nemyslela na ženy jen jako doma sedící matky, nemající v hlavě nic jiného než jen děti a úkoly do školy. Korálky symbolizující třpytivou kabelku, koktejl a lodičky jasně odkazují k ženskosti.

                                     

ZPĚT na přehled všech článků