Ochutnávka Valentýnské kolekce Pandora 2018


Mnozí z nás se ještě nesmířili s koncem roku 2017, a už je tu rok 2018. Spolu s ním přichází svátek všech zamilovaných sv. Valentýn. Ať už patříte mezi příznivce často odsuzovaného svátku, který se k nám dostal od západních kolegů, nebo preferujete čtení Máchova Máje na 1. máje, láska je vzácný dar a zaslouží si své speciální místo v naších srdcích a kalendářích. Samozřejmě pokud chceme potěšit naše milované, můžeme tak učinit kterýkoliv den v roce.

Každopádně ty nejhezčí a nejzamilovanější korálky se na pulty v Pandora obchodech dostávají kolem 14. února, kdy má svátek již vzpomínaný Valentýn.

Korálky z této kolekce bývají k dostání několik málo dnů před 14. únorem. Společnost Pandora ještě neupřesnila datum, kdy spustí prodej této kolekce. Dle mé zkušenosti se jedná většinou o 11. únor. Takže pánové vytáhněte zápisníky a elektronické diáře a poznamenejte si toto datum červenou barvou. Nechcete-li se dostat doma do problémů:-)

                                 

Po vánoční ryze modré kolekci nastává čas na odstíny růžové, přecházející až ve smyslně rudou barvu. Pandora nám přináší několik přívěsků s klasickými motivy srdcí a nově přechází ke ztvárnění frivolních polibků. Kolekce se třpytí, až oči přecházejí a nejeden korálek jistojistě uhrane krásou své nositelky. 

Hned v úvodu bych Vám ráda představila dva nové náramky. Exploze lásky je náramek nastavitelný podle Vaší potřeby. Druhý náramek spadá do škály běžných Pandora náramků určených pro navlékání stříbrných korálků. Klasický Pandora hádek je ozvláštněn uzávěrem ve tvaru visacího zámku. Visací zámek má podobu srdce a je také osázen jemnými růžovými zirkonky. 

 

 

Korálky lze rozdělit do dvou základních kategorií. V jedné budou elegantní korálky jako Dvojité srdce či Klíč k mému srdci a v druhém excentrické vášnivé korálky, které se chlubí svou nápaditostí a pestrými barvami. Mezi tyto bych zařadila zejména Líbej víc nebo Exploze lásky. Velice líbivým je zejména skleněný korálek Podoby lásky. Jeho krásná rubínová barva spolu s jemnými fasetkami vypadají velice slibně. Podobně i přívěsek Miluji Tě vypadá velice sofistikovaně a pomůže nejednomu milovníkovi vyjádřit své city beze slov.

                                                               

 

Jediným negativem kolekce se zdá být nedostatek jednobarevných korálků. Ne všichni máme v oblibě pestré barvy a ladíme naše náramky do sofistikovanějších odstínů. Náramek je tak lépe kombinovatelný pro každodenní nošení. Každopádně musím se přiznat, že korálky Polibky všude kolem a Líbej mě víc považuji až za kýčovité. Je to má osobní preference, motivům rtů jsme nikdy nefandila, i když samotné rty považuji za sexy a smyslné.

Pandora nezapomněla ani na sběratelky rose zlatých přívěsků. Přináší dva nové korálky, jeden přívěsek do medailonku a krásný prsten. Kombinace růžového zlata a fuchsiových zirkonů je velice líbivá.

                                                                   

Dále bych Vám ráda představila náhrdelníky, přívěsky do medailónků, prsteny a náušnice. Je již zvykem, že společnost Pandora pro každou svou kolekci připravuje také klasické šperky, které jsou určený Všem ženám, i když nepodlehli sběratelské mánii stříbrných korálků. Velice povedenými jsou klíče dekorované srdcovými motivy. Mým nejoblíbenějším je asi přívěsek Strom lásky, ale jednoznačně jej bude zapotřebí vidět na živo, aby se neukázal být příliš velký.

                                                                

Za podkladové materiály k článku a obrázky patří můj obrovský dík skvělé morapandorablog.com, která se vždy k podobným informací dostane jako první.

ZPĚT na přehled všech článků