Disney dobývá Evropu


Nebojte, vidíte správně. Disney konečně opouští svou domovinu v Severní Americe a připlouvá kolonizovat Evropu, Střední východ a Afriku. Nebojte, nejedná se o zmutovaného Mickey Mouse v nadpřirozené velikosti, zombie princezny ani jinou katastrofu. Naopak, tato zpráva udělá radost zejména sběratelkám stříbrných korálků Pandora.

Ano, rozumíte tomu správně. Není již třeba sledovat internetové portály nabízející levné letenky do USA, stačí zajít do nejbližšího obchodu Pandora či nakouknout do jejich internetového obchodu.

 

Společnost Pandora oznámila, že koncem měsíce říjen se na pulty evropských poboček dostane kolem 30 korálků z Disneyho kolekce. Jak jsem již předznamenala v úvodu, bude se jednat zejména o přívěsky s motivy nejoblíbenějších Disney postaviček, za které by se nemusel stydět ani ten nejlepší Disneyland. Další zprávou pro fanynky, které si je chtějí jejich nákup spojit s nějakými vzpomínkami je informace, že i Pařížský Disneyland spouští prodej Pandora korálků.

Doteď byla majitelem licence na prodej Disney kolekce společnost Chamilia. Tímto se tedy dá očekávat, že Pandora převzala licenci a Chamilia tak ukončí v dohledné době prodej svých korálků na evropském trhu. Tudíž všem příznivkyním Chamilia korálků doporučuji neodkládat nákup na později, jelikož byste mohli zůstat bez drahocenných klenotů.                        

 

Pandora započala svoji spolupráci s The Walt Disney Company již před třemi lety. Kolekce se v Severní Americe těšila obrovskému zájmu a roku 2015 se dočkala rozšíření na asijský prodejní trh. Netrvalo dlouho a po korálcích s Mickey Mousem, Minnie a disneyovskými princeznami volali i ostatní zákazníci.

Mnoho z nás jistě ocení skutečnost, že si konečně mohou vysněné korálky vybrat osobně. Před se jen každý nemá kamarádky, které často cestují do USA a zpět. Tímto bych ráda poděkovala svým kamarádkám, které vždy našli místo ve svém zavazadlu na pár korálků pro mě. Jejich služeb snad již nebude zapotřebí.

                                                       

                                                       

ZPĚT na přehled všech článků